DLW (Armstrong)

DLW Flooring є світовим лідером з виготовлення підлогових покриттів. Свою історію компанія розпочинає у 1882 р., коли були створенi три німецькі фабрики з виготовлення лінолеуму: "Hansa", "Schlüssel" та "Anker". У 1926 р. ці німецькі фабрики з виробництва лінолеуму були об’єднані у Deutsche Linoleumwerke (DLW). У 1949 р. розширюється асортимент продукції і компанія розпочинає виготовлення вінілових покриттів, а згодом і голкопробиного ковроліну та спортивного лінолеуму.

 

Сьогодні DLW Flooring – це компанія зі світовим іменем, яка виготовляє підлогові покриття найвищої якості. Вся продукція компанії виготовляється на сучасних заводах у Німеччині.

 

Асортимент підлогових покриттів виробника включає високоякісний екологічний натуральний лінолеум, зносостійкий гетерогенний і гомогенний лінолеум, міцну дизайнерську плитку з ПВХ і голкопробивні килимові покриття. Всі підлогові покриття виробника відзначаються надзвичайною якістю, міцністю, володіють чудовими характеристиками, не містять шкідливих речовин та абсолютно безпечні для здоров’я. Компанія DLW звертає увагу на питання екологічності підлогових покриттів, від сировини до самого виробництва, а також на питання екологічної утилізації продукції.

 

Одним із аспектів діяльності компанії є виготовлення натуральних лінолеумів для облаштування спортивних залів, які відповідають усім необхідним стандартам та мають відмінні характеристики міцності та зносостійкості.

 

Компанія DLW не зупиняється на досягнутому і постійного рухається у напрямку вдосконалення своєї продукції. Отже, якщо Ви шукаєте інноваційне та високоякісне підлогове покриття – продукція DLW буде найкращим вибором.