Nora

Понад 300 варіантів колірних рішень, малюнків і поверхонь обох колекцій, які пропонує каучукове покриття Nora - norament і noraplan - надають широкий спектр можливостей для оформлення сучасного інтер'єру внутрішніх приміщень. Асортимент каучукових покриттів nora супроводжується різноманітним набором аксесуарів, які поєднуються з підлоговими покриттями. Каучукове покриття Nora не містить ніяких пластифікаторів.

 

Каучукове покриття Nora має здатність завдяки своїй еластичності витримувати надзвичайно високі навантаження. Каучукове покриття набуває свої еластичні властивості у рамках обробки. Завдяки вулканізації воно отримує стабільну еластичність і після пластичної деформації знову повертається у свій первинний стан. Завдяки правильно вибраному каучуковому покриттю можна надати приміщенню неповторний вигляд і стиль. 

 

Каучукові покриття Nora вирізняються зниженим ковзанням, приємною теплотою, стабільною пружністю і поєднує в собі високу комфортабельність при ходьбі з відмінним шумопоглинанням (відмінні значення до 20 дБ). Вони стійкі до сигаретного жару, класифікуються як важкогорючі і не містять полівінілхлориду, пластифікаторів і галогенів (напр., хлору). Тому на випадок пожежі каучукові покриття Nora не виділяють ніяких речовин, які можуть привести до ураження органів дихання і при контакті з водою для гасіння пожежі утворити соляну кислоту.