Рулонні покриття

Обрати виробника
Вибрати сферу застосування

Купити ковролін у м. Львів

Ковролін у м. Львів вибирають все частіше як для побутових приміщень, так і для комерційних організацій. Таке покриття підлоги є оригінальним, стильним та надзвичайно теплим. Якщо Ви шукаєте покриття для власної оселі чи офісу, варто звернути увагу на ковролін.

 

Що таке ковролін та його види?

Ковролін – це вдале поєднання переваг килиму та лінолеуму. Фактично це килим, яким застелили усю підлогу, а це означає, що підлога у Вашому домі або офісі завжди буде м’якою на дотик, теплою та гарною на вигляд.

 

Найчастіше ковролін продається в рулонах, ширина та довжина стандартного рулону 10-15 м. Малюнок ковроліну буває різним, але його завжди зображено таким чином, щоб рулон можна було викладати на підлогу будь-якого типу.

 

Існує багато видів ковроліну. Таке покриття розрізняють за технологією виготовлення, матеріалом, з якого виготовлено ворс, довжиною ворсу та матеріалом, з якого виготовлено основу ковроліну.

 

Ковролін використовують як для побутових приміщень, так і для офісів. Звичайно, що побутовий ковролін коштує дешевше, тому що він є менш зносостійким. Для квартири, де кількість мешканців є невисокою, немає необхідності використовувати надто дорогий надійний ковролін. В офісі, де щоденно буває до сотні осіб та більше, де кілька разів на день влаштовують вологе прибирання та де ходять на високих підборах, ковролін експлуатується набагато більше, тому він є більш зносостійким та дорожчим.

 

Ворс для ковроліну виготовляють як з натуральних, так і зі штучних матеріалів. Натуральні матеріали, такі як вовна, шовк, льон та інші, є надзвичайно якісними, теплими, екологічними та зручними у виростанні. При цьому вони мають ряд недоліків, основні з яких висока вартість та швидке зношення. Тому все частіше покупці надають перевагу штучним або напівштучним матеріалам, таким як нейлон, акрил та інші. Вони є більш жорсткими, проте не вигорають та не деформуються.

 

Який саме вид ковроліну обрати? Перш, ніж дати відповідь на це питання, треба визначити, для якої саме кімнати Ви обираєте ковролін. Для спальні, де має бути тепло та затишно, можна обрати ковролін з натуральних матеріалів. Теж саме стосується дитячої кімнати. Для ванни та кухні підійде ковролін з вологостійкою основою, а от у вітальні, куди Ви регулярно запрошуєте гостей, краще використовувати ковролін зі штучних матеріалів. Теж саме стосується і килимового покриття для офісу.

 

Переваги ковроліну

Килимове покриття у м. Львів стає все популярнішим кожного року. І не дивно, адже ковролін має ряд переваг.

 

По-перше, таке покриття для підлоги буде завжди теплим, навіть у холодну пору року. Якщо Ви купуєте ковролін для свого будинку або квартири, Ви забезпечите свої ніжки ніжним килимом, по якому так приємно ходити босоніж навіть узимку. Якщо у Вас є дитина, то гратися на підлозі, вкритій ковроліном, їй буде не тільки приємно, але й безпечно. З таким покриттям Ви точно надовго забудете про нежить та застуди.

 

По-друге, ковролін є шумоізолюючим матеріалом, а це означає, що у Вашому домі завжди буде спокійно та тихо, навіть якщо Ваші сусіди влаштували гучну вечірку.

 

Ковролін надзвичайно легко миється або чиститься пилососом, тому прибирання не завдаватиме Вам труднощів.

 

З естетичної точки зору ковролін є одним з найкращих варіантів. Адже він виглядає стильно, може бути яскравим або, навпаки, немарким, має безліч варіантів щодо візерунків та кольорів. Кімната, вкрита ковроліном, завжди виглядатиме затишно та гостинно.

 

Купити ковролін за справедливими цінами можна у нас. Компанія Level на ринку вже понад 10 років, за цей час ми безліч разів мали можливість улаштувати покриття з ковроліну в оселях та офісах наших клієнтів. Ковролін в ГРК «Три сини та донька», «Дністер», «Ibis Styles», «Святослав», в офісах компаній «Київстар», «SoftServe», «T.V.D.», у представництві Bosch в Україні та в багатьох інших об’єктах покладено руками наших висококваліфікованих працівників. Ми рекомендуємо ковролін від марок, відомих у всьому світі. Так, у нас можна придбати ковролін від Tapibel, Lano, Timzo та інших всесвітньо відомих виробників. З нетерпінням чекаємо Ваших дзвінків або приходьте просто до нас в офіс!