Ламінована підлога

Обрати виробника
Вибрати сферу застосування

Купити ламінат у м.Львів

Компанія Level на ринку вже 10 років, і весь цей час ми чесно виконували свою місію – забезпечували мешканців міста Львів та інших міст України підлоговим покриттям найвищої якості. Один з видів підлогового покриття, який ми рекомендуємо багатьом нашим клієнтам – це ламінат.

 

Склад ламінату

Купити ламінат у Львові зараз не важко, але важко купити продукт дійсно високої якості. Що ж ми знаємо про ламінат? Це слово пішло від англійського «laminate», що означає «той, що складається з шарів». Насправді, якісний ламінат має складатися з 3-4 шарів (залежно від технології виробництва).

 

Перший шар зазвичай декоративний. Фактично, це той самий візерунок на підлозі, який бачитимуть Ваші гості та й Ви самі теж. Перший шар ламінату буває дуже різноманітним, це дає можливість господарям підібрати саме той варіант, який пасуватиме до їхньої оселі найбільше.

 

Другий шар – це шар з целюлози, функція якого укріплювати підлогу та робити її зносостійкою. Третій шар – це спеціально оброблена деревна плита. Фактично, це і є основний шар підлоги. Та четвертий – це вологостійкий шар, функція якого оберігати підлогу від деформування, якщо на неї потрапить вода.

 

Звичайно, це загальні відомості про те, яким має бути ламінат, та кожна фірма-виробник має свої секрети щодо складу ламінату. Саме тому ламінат від солідних компаній служить багато років, не змінюючи форму та колір, а от подібне покриття від безвідповідального виробника вже через рік знов приведе Вас на поріг магазину будівельних товарів.

 

Наша компанія є офіційним представником найкращих іноземних компаній, які добре зарекомендували себе у всьому світі. Купити ламінат, а до цього вибрати його – це завдання не з простих, адже Ви обираєте якість та затишок Вашої оселі на багато років уперед. Виробники, яких ми представляємо - Tarkett, Krono Original та ін. - точно не розчарують Вас. Чому ж ми рекомендуємо багатьом нашим клієнтам саме ламінат?

 

Переваги ламінату

Якщо Ви вивчите ціни на ламінат, то побачите, що це покриття є доступним за ціною багатьом українцям. При цьому воно є просто неперевершеним за своєю якістю. Ламінат – це фактично перероблена деревина, що дозволяє такій підлозі мати всі переваги дерева, уникнувши при цьому його недоліків. Так, ламінат набагато легше монтується, ніж підлога з інших матеріалів, що робить процес ремонту менш важким та тривалим, а вартість його нижчою. Ціна ламінату та його монтування є доступним кожній українській родині, в той час як інші матеріали можуть стати справжнім випробуванням для бюджету. Якщо ж Ви все ж таки мріяли про підлогу з екзотичного виду деревини, але не можете собі цього дозволити – не сумуйте! Декоративний шар ламінату буває дуже різноманітним, що дозволяє кожному замовнику обрати саме те, що він шукає! Так, Ви можете обрати ламінат з імітацією кераміки, екзотичних порід дерева, мармуру та будь-який інший. Таким чином, Ви обов’язково знайдете саме той варіант, що ідеально пасуватиме до стилю Вашої оселі, витративши на це зовсім не багато!

 

Ще одна перевага ламінату – його міцність. На такому підлоговому покритті не залишиться слідів від високих підборів, пазурів улюбленої кішки чи попелу від цигарки. Крім того, ламінат надзвичайно легко мити. Він є стійким до будь-яких миючих засобів, хоча і без них Ви легко зможете позбавитися від слідів кави, чаю, соків, соусів та пластиліну, яким грали Ваші діти.

 

Так, ламінат – це чудовий вибір, але тільки від якісного виробника та змонтований справжніми професіоналами. Ми відповідаємо за професійний рівень кожного нашого працівника та надаємо гарантію на його роботу. Ми маємо неабиякий досвід у монтажі ламінату, адже подібне покриття ми робили для офісів таких авторитетних фірм як майстерня будинків «Квітка», сервісний центр «Тойота» у Львові та багатьох інших. Із задоволенням попрацюємо і для Вас!