Натуральний лінолеум

Обрати виробника
Вибрати сферу застосування

Купити лінолеум у м. Львів

Обираючи покриття для підлоги свого дому або офісу, досить часто ми надаємо перевагу саме лінолеуму. Головна причина такого вибору, звичайно, його невисока вартість. Але чи є такий матеріал корисним? І чи це справді вдалий вибір для Вашого приміщення?

 

Види лінолеуму

Насправді, є кілька видів лінолеуму. Розрізняють синтетичний та натуральний лінолеум, побутовий та комерційний.

 

Синтетичний лінолеум є найдешевшим, адже він є сумнівним з екологічної точки зору. А от натуральний лінолеум – це те, що треба, оскільки такий вид покриття підлоги складається лише з натуральних інгредієнтів, які згодом покриваються полімером для того, щоб зберегти Вашу підлогу на довше. Така підлога не боїться ні води, ні вогню. До того ж вона легко миється, так що за кілька хвилин у Вашій оселі не залишиться ані пилу, ані бруду. Ви легко зможете чистити лінолеум у кімнаті пилососом, або протирати вологою ганчіркою, або навіть застосувати сучасні засоби для миття підлоги – таке покриття витримає усе. Саме лінолеум особливо рекомендовано як покриття для кухні, адже саме там рівень вологості є завжди високим, й інші матеріали, такі як паркет або ламінат, не згодяться для такого приміщення.

 

Що стосується зовнішнього вигляду, верхній шар лінолеуму буває дуже різноманітним. Якщо Ви вже купили шпалери для кімнати, і тепер боїтеся, що їхній колір не пасуватиме до кольору підлоги, то не хвилюйтеся! Тепер можна знайти лінолеум будь-якого кольору, з будь-яким малюнком, отже, Ви обов’язково знайдете ідеальне дизайнерське рішення для Вашої кімнати.

 

Лінолеум буває побутовим, комерційним та напівкомерційним. Побутовий лінолеум є дешевшим, проте він зношується набагато швидше. Звичайно, для оселі, де мешкає приблизно 4-5 осіб, не потрібно мати надто міцне покриття для підлоги. Цього не скажеш про офіс, де проходить щоденно 30 і більше осіб чи про дискотеку, яку відвідують сотні людей щоденно. Комерційний лінолеум є не тільки міцним, а й надзвичайно гарним зовні. Ви можете замовити лінолеум з ексклюзивним малюнком або із зображення логотипу Вашої компанії. Такий лінолеум довго тішитиме око у Вашому офісі, він не вигорить із часом, а також не зіпсується від випадково пролитої кави, вина або бульйону. Єдине, чого боїться таке покриття – це розбитого скла або ножа, бо гострі предмети легко псують його поверхню.

 

Де купити лінолеум?

Отже, Ви чітко визначилися, що Вам потрібен саме лінолеум. Ціни на лінолеум є порівняно низькими на ринку України, але Вам потрібно не тільки купити лінолеум дешево, але ще й придбати якісний товар, щоб один раз зробивши ремонт, багато років потому до цього питання не повертатися.

 

Компанія Level пропонує лінолеум найвищої якості. Ми є офіційним представником всесвітньо відомих брендів, які вже давно заробили собі репутацію найкращих. Ми пропонуємо різні види лінолеуму від таких компаній, як Armstrong, Tarkett та ін.

 

Наша компанія на ринку вже понад 10 років. За цей час ми реалізували та улаштували лінолеум для таких авторитетних компаній у Львові, як «5 канал», Eni S.p.A., фітнес клуби "Sport Life", ТРЦ «King Cross Leopolis» та для багатьох інших. Щоб зробити у нас замовлення, Ви можете завітати до нас в офіс, зателефонувати нам або зв’язатися з нами через наш сайт.

 

Ми працюємо як з мешканцями Львова, так і з мешканцями інших міст України. Замовлення вартістю більше 1000 грн у межах Львова доставляється безкоштовно. Якщо замовлення є меншим цієї суми або його потрібно доставити за межі Львова, то вартість доставки обговорюється індивідуально.

 

Ми ретельно відбираємо наших працівників, тому кожен з них є відповідальним та має високу кваліфікацію. Якщо Ви не можете визначитися з вибором або маєте інші питання - не вагайтеся і телефонуйте до нас. Ми охоче Вам допоможемо!