Топінги

Зазвичай, коли мова заходить про топінги, мають на увазі бетонну підлогу, зміцнений спеціальними сумішами верхній шар якої і називається топінгом. Висока міцність поверхні досягається завдяки тому, що у бетон затираються спеціальні зміцнюючі суміші, а зверху наноситься тонкий шар лаку, що утворює так звану мембрану. Такі топінгові підлоги не потрібно більше нічим захищати, вони є міцними, надійними і довговічними.

 

 

Топінги мають численні переваги. До основних з них варто віднести наступні:

 

  • зносостійкість бетонної поверхні із застосуванням топінгів відчутно збільшується

  • підлога набуває високу ударостійкість і не боїться абразивного зносу

  • повітря лишається чистим, адже пил від такої підлоги відсутній

  • термін експлуатації бетонної підлоги збільшується завдяки покращенню її показників міцності і ударостійкості

  • бетонна підлога має гарний, гладкий зовнішній вигляд

  • високоміцний верхній шар утворює єдине ціле з бетонною основою, завдяки чому повністю виключається можливість його відшарування

 

  • готове до експлуатації підлогове покриття можна отримати лише за один робочий цикл

  • вартість покриття знижується, адже бетонна підлога із топінгом не потребує будь-якого додаткового захисту


 

 

Щоб укріпити бетонну підлогу, спеціалісти використовують різні види фібр. Однією з найбільш використовуваних на сьогоднішній день є поліпропіленова фібра, популярність якої пояснюється її низькою вартістю. Також синтетична поліпропіленова фібра є відчутно легшою за традиційну металеву фібру. Поліпропіленова фібра рівномірно розповсюджується у тілі бетону і запобігає утворенню мікротріщин. 

 

Варто сказати ще декілька слів про гладкість і блиск бетонної поверхні. Такий привабливий вигляд бетонної підлоги досягається шляхом багаторазового затирання її поверхні. Зверніть увагу, що на початкових стадіях затвердіння бетону і досягання ним високого рівня міцності відбувається інтенсивний процес випаровування води, що збільшує ризик утворення тріщин. Тому після фінішного затирання ми радимо покрити бетонну підлогу захисним шаром лаку.

 

 

Звертайтесь до нас з будь-якими запитаннями. Ми з радістю допоможемо Вам!

 

 

Телефонуйте: (098) 094-70-92, (032) 232-80-62. Пишіть: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.