Компанія "ФЛООР БЕСТ" займається продажем й улаштуванням: лінолеуму, ламінату, паркетної дошки, каучукових і килимових покриттів, фальшпідлоги, промислових, спеціальних і спортивних покриттів.

 

Компанія "ФЛООР БЕСТ" також реалізує і надає послуги з улаштування підвісних стель AMF, Armstrong, Griliato.

 

Компанія "ФЛООР БЕСТ" пропонує широкий вибір будівельних сумішей, матеріалів для декоративного оздоблення стін, фарб.  

 

При потребі додатково проводиться підготовка основи. Всі роботи виконують кваліфіковані спеціалісти. При виконанні робіт застосовують професійний інструмент, який дозволяє проводити роботи «безпильним» методом, тобто на завершальній стадії ремонту.

 

Компанія "ФЛООР БЕСТ" є офіційним дистриб’ютором відомих європейських заводів: AMF, Armstrong, Tarkett, Ceresit (Thomsit), Henkel, Nora, Timzo, Tapibel, Lano, Incati, Tilia, DLW, Lindner, BASF та багатьох інших.

 

При потребі компанія надає дизайнерський супровід, послуги та рішення. На всі види робіт надається гарантійне та після гарантійне обслуговування.

 

 

 

НАШІ КЛЮЧОВІ ПАРТНЕРИ:

 

- Armstrong - один із світових лідерів з виробництва та продажу акустичних стель та підвісних систем комерційного та житлового призначення.

 

- AMF - один з ключових виробників плит для підвісних стель в Європі, розробляє і виробляє інноваційні підвісні системи відповідно до міжнародних стандартів.

 

- Tarkett - глобальна група компаній у сфері виробництва та продажу покриттів для підлоги.

 

- DLW - aсортимент підлогових покриттів виробника включає високоякісний екологічний натуральний лінолеум, зносостійкі гетерогенні і гомогенні ПВХ покриття, міцну дизайнерську плитку з ПВХ і голкопробивні килимові покриття.

 

- Cerezit (Thomsit) - пропонує широкий спектр продукції, призначеної для всіх етапів монтажу підлоги, починаючи від підготовки основи, її вирівнювання до укладання покриття.

 

- Henkel -  в галузі «Клейових технологій» пропонує ряд рішень призначених для укладання та ремонту житлових та промислових підлог.

 

-  Nora - світовий лідер в області розробки і виготовлення покриттів для підлоги і систем з каучуку.

 

- Tapibel - один з провідних виробників тафтингових і голкопробивних килимових покриттів і модульної килимової плитки для житлових та громадських приміщень.

 

- Lindner - розробляє найширший в міжнародному масштабі асортимент плит фальшпідлоги з ДСП, сульфата кальцію, сталі, алюмінію і скла для внутрішнього облаштування комерційних і житлових приміщень.