Найбільший асортимент на ринку

Desso

Desso

Якщо Ви шукаєте високоякісну продукцію, створену за найновішими технологіями і безпечну для довкілля, матеріали компанії Desso (Дессо) – це те, що Вам потрібно. Фірма була заснована у місті Осс, Нідерланди у 1930 р. і займалася виробництвом килимів. З 1980 р. почалося виробництво штучних покриттів для спортивних майданчиків.

Впродовж своєї достатньо довгої історії існування компанія Desso, завдяки впровадженню нових інноваційних методів виробництва і постійному вдосконаленню власних технологій, заслужено стала одним з передових виробників високоякісних килимових покриттів і килимової плитки.

Килимові покриття для комерційного використання складають більше половини всього асортименту компанії і застосовуються для облаштування офісів, банків, магазинів, громадських будівель, шкіл, університетів і закладів охорони здоров’я. Важливим елементом виробництва є застосування концепції Cradle to Cradle, суть якої полягає у екологічності продукції і безвідходному виробництві.

Підрозділ Desso Sports є передовим виробником штучного покриття для спортивних полів, а також комбінованої системи зміцненого трав’яного покриття, що забезпечує ідеальну поверхню для занять спортом на будь-якому рівні. Компанія облаштовувала стадіони для Євро 2012 і поле легендарного стадіону Вемблі в Лондоні.

Найпопулярніші колекції Desso