Наші об’єкти

Безліч дизайнерських рішень

Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр

Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр

вулиця Ярослава Гашека, 2А, Львів, Львівська область, 79000

Одним з пріоритетних напрямків роботи компанії "Флоор Бест" є медичний напрям. Специфічні умови праці та європейські стандарти зумовлюють підвищені вимоги до підлогових покриттів. 

КЗ ЛОР "Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр" (Львівський онкоцентр) згідно Наказу Міністерства охорони здоров’я України № 237 від 20 грудня 1996 року забезпечує стаціонарну та консультативну допомогу населенню Львівської, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської, Рівненської та Закарпатської областей.

Врахувавши специфіку даного об'єкту та європейські стандарти спеціалісти Флоор Бест запропонували в якості підлогового покриття - струмопровідне ПВХ-покриття Tarkett IQ Torro. 

Tarkett IQ Torro володіє унікальним поліуретановим посиленням поверхні PUR. Покриття забезпечує підвищену безпеку в приміщеннях з високоточним електронним обладнанням: в рентген кабінетах і операційних, лабораторіях і серверних кімнатах, комп'ютерних класах і т.д. Об'ємний електричний опір 5x104 - 106 Ом відповідає стандарту EN 1081 для струмопровідних покриттів.

Виконані роботи

Укладка струмопровідного ПВХ-покриття Tarkett IQ Torro