Новини та корисна інформація

Українські досягнення на The European Property Awards

  • Розділ: Новини галузі
  • Дата: 03 листопада 2016

На престижному міжнародному конкурсі The European Property Awards 2016-2017 17 українських компаній перемогли у номінаціях, серед них 4 - львівські. 

The European Property Awards 2016-2017 - це престижний міжнародний конкурс, що проходить в Лондоні і вже більше 20 років визначає найкращих представників у галузі нерухомості. 

Учасники змагаються у 4 номінаціях: «Архітектура», «Дизайн інтер’єру», «Агентства нерухомості» та «Девелопмент», а їхні роботи оцінює професійне жюрі, що складається із 60 експертів. 

Перемога в The European Property Awards – справжнє визнання здобутків компанії та символ беззаперечної якості.

Цьогоріч у конкурсних номінаціях виграли 17 українських компаній. Особливо приємно, що серед номінантів – чимало львівських. Дві перемоги в номінації «Архітектура» отримала компанія Avalon Inc. разом з Vatmanstudio. Кращим серед кафе-ресторанів став «Celentano Ristorante», що у готелі Ibis Styles у Львові. Кращий проект приватного житлового інтер'єру - у Східниці з дизайном від компанії Арсена Костишина АRS-IDEA. 

Перемога українських будівельних компаній, дизайн-студій і девелоперів на The European Property Awards 2016-2017 ще раз довела: українська нерухомість крокує в ногу з часом,українські спеціалісти вміють створювати справжні перлини архітектури та втілювати в життя яскраві ідеї.

Українські досягнення на The European Property Awards