Про компанію

Оптимальний якісний результат

Floor Best - ми цінуємо якість

Компанія займається продажем й улаштуванням підлогових покриттів: лінолеум, каучукове покриття, ламінована підлога, паркетна дошка, килимові покриття, спеціальні покриття, фальшпідлога, промислові підлоги, спортивні покриття.

Компанія також реалізує і надає послуги з улаштування підвісних стель AMF, Armstrong, Griliato.

Компанія пропонує широкий вибір будівельних сумішей, матеріалів для декоративного оздоблення стін, фарб.

При потребі додатково проводиться підготовка основи. Всі роботи виконують кваліфіковані спеціалісти. При виконанні робіт застосовують професійний інструмент, який дозволяє проводити роботи «безпильним» методом, тобто на завершальній стадії ремонту.

Компанія є офіційним дистриб’ютором відомих європейських заводів.

При потребі компанія надає дизайнерський супровід, послуги та рішення. На всі види робіт надається гарантійне та після гарантійне обслуговування.

Принципи діяльності компанії

 • Принцип альтернатив

  Ми завжди готові запропонувати альтернативні методи реалізації побажань наших клієнтів.

 • Принцип інформаційної повноти

  Інформація, якою оперуємо ми і яку ми очікуємо від наших клієнтів, є чітка, компетентна і своєчасна.

 • Принцип успіху клієнта

  Ми не продаємо. Ми пропонуємо нашим клієнтам комплексні та оптимальні рішення, які допомагають досягнути їм максимального успіху, не витрачаючи зайвих коштів, а головне – дорогоцінного часу.

 • Принцип часової економії

  Ми цінуємо власний час і час наших клієнтів. Ми докладаємо максимальних зусиль, аби бажання клієнтів завжди реалізовувались у встановлені ними терміни.

 • Принцип позитивних відгуків

  Кожного дня ми працюємо над укріпленням позитивного іміджу нашої компанії, виконуючи найрізноманітніші замовлення на незмінно високому рівні.

Найбільший асортимент на ринку

Компанія Флоорбест пропонує широкий вибір підлогових покриттів, спортивних покриттів, підвісних стель. Ми реалізовуємо і улаштовуємо лінолеум, ламінат, килимові покриття, каучукові покриття, паркетну дошку, спеціальні покриття, фальшпідлогу.

Серед спортивних покриттів, доступних для вибору в нашій компанії, представлені натуральний лінолеум, спортивний паркет, штучна трава, EPDM-системи. Компанія реалізує і монтує підвісні стелі Armstrong, AMF і Griliato.

Особливу увагу заслуговують акустичні системи Heradesign, що мають широкі можливості застосування практично на усіх поверхнях і забезпечують відміну звукоізоляцію.

Комплексні рішення для промислових підлог, а саме поліуретан-цементні покриття Ucrete, епоксидні, поліуретанові покриття, промислові топінгові підлоги, завдяки професійномуулаштуванню нашими спеціалістами прослужать довго та надійно.

Ми є офіційними дистриб’юторами

Завдяки офіційній дистрибуції європейських заводів-виробників ми гарантуємо високу якість, доступні ціни і широкий асортимент продукції.